اعلان تاسیس انجمن ایرانی حقوق اداری

به نام پروردگار خرد
اعلان تاسیس انجمن ایرانی حقوق اداری
انجمن ایرانی حقوق اداری با همت جمعی از اساتید و صاحب نظران حقوق اداری در مهرماه 1397 تاسیس گردید و به عنوان انجمنی علمی از وزارت علوم مجوز دریافت نمود.
هم‌اندیشی،توان افزایی ،نظریه پردازی ،مطالعات و نشر و ترویج اندیشه ها و آموزه های حقوق اداری مهم ترین دغدغه های ارزشمند این انجمن خواهد بود که در این مسیر از شیوه ها و ابزارهای متنوعی بهره گرفته میشود.
شکوفایی و شناسایی استعداد های علمی در حوزه حقوق اداری ،ایجاد فضای علمی ، افزایش مشارکت نخبگان دانشگاهی در تقویت اندیشه های حقوق اداری، پیوند دادن اصول و آموزه های حقوق اداری با بدنه تصمیم سازی و تصمیم گیری کشور جهت حل برخی مشکلات و آسیب های ناشی از غفلت یا دوری از این اندیشه ها و آموزه ها مهمترین دورنمای تشکیل این “اجتماع علمی” است.
هیات موسس انجمن بر این اعتقاد است که حل برخی از مشکلات و آسیب های موجود در کشور در گروی ترویج و کاربست آموزه ها و اصولی است که در حقوق اداری باید به دنبالش بود و نظام سیاسی و اداری کشور باید با چشم اعتنا و توجه به آنها بنگرد .
هیات موسس اذعان می دارد تمام فعالیت های انجمن صرفا علمی بوده و به هیچ عنوان انجمن ماهیت و فعالیتی سیاسی نخواهد داشت .
هیات موسس انجمن ایرانی حقوق اداری بسیار خرسند خواهد شد که اساتید و دانشجویان و صاحب نظران حوزه حقوق اداری ،با تعامل و مشارکت فعالانه خود ،بر غنای فعالیت های انجمن بیافزایند و به همیاری انجمن – به عنوان بالاترین مرجع علمی حقوق اداری کشور اهتمام بورزند.
هیات موسس احترام خود را برای همه ی پیشکسوتان و اساتید متقدم عرصه حقوق اداری ابراز می دارد و یاد و خاطره آنها را گرامی می دارد و برای نگهداشت میراث علمی آنان برنامه ریزی خواهد نمود .
چشم انداز، رویکردها و عناوین برنامه های خود را در راستای اهداف انجمن ، در درگاه های ارتباطی منتشر و با آغوش باز نقد و نظر را نسبت به برنامه های اعلامی می پذیرد.
درگاههای ارتباطی انجمن عبارت است از:

website: https://b.dad-ava.ir/anjomanedari
E-Mail: info@iala.ir
Instagram: https://b.dad-ava.ir/anjomanedari2

اعضای هیات موسس انجمن ایرانی حقوق اداری
دکتر ولی رستمی، دکتر محمد حسین زارعی، دکتر بیژن عباسی لاهیجی، دکتر مرتضی نجابت خواه، دکتر مجتبی واعظی،دکتر محمدرضا ویژه، دکتر کوروش استوار سنگری، دکتر وحید آگاه، دکتر سید احمد حبیب نژاد ، دکتر محمد جلالی، دکتر جواد محمودی، دکتر مهدی هداوند، دکتر اسداله یاوری، محمد حسنوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *