چگونه از آخرین پست‌های سایت با خبر شوم؟

وب سایت دادآوا به طور خودکار تمامی مطالب را در قالب RSS ارائه می‌کند. آراس‌اس یا بنا به قولی هم‌نشری سراسر ساده یک فایل متنی بسیار ساده است که محتویات اخیر سایت را با ذکر ارجاع در خود دارد؛ بدین لحاظ مخاطبان سایت می‌توانند با اشتراک (Subscribe) در آن، بی آنکه لازم باشد مدام به این سایت مراجعه کنند، از آخرین عناوین مندرج در سایت با خبر شوند و در صورت تمایل شرح آن را مطالعه کنند. بسیاری از مرورگرها (مانند Firefox) به طور خودکار از این قالب پشتیبانی می‌کنند؛ اما برخی مرورگرها مانند Google Chrome به طور خودکار از چنین قابلیتی پشتیبانی نمی‌کنند و برای بهره‌مندی از مزایای RSS می‌بایست افزونه مخصوصی بر روی مرورگر نصب شود. (از سایت رسمی گوگل نصب کنید.)

به منظور اشتراک در خبرنامه (RSS) دادآوا کافی است مطابق تصویر زیر ابتدا بر روی آیکون مربوطه در نوار جانبی سایت کلیک کرده و دکمه Subscribe Now را بزنید، به تصویر توجه کنید:

۱- در مرورگر Firefox یا مرورگر Chrome که افزونه RSS بر روی آن نصب شده است، در گام اول از منوی جنبی سایت بر روی نشان RSS کلیک کنید.

۲- پس از ورود به صفحه زیر دکمه Subscribe Now را انتخاب کنید:

۳- در مرورگر بر روی آیکون RSS دادآوا کلیک کنید و در هر کجا هستید از آخرین عناوین مندرج در سایت کسب اطلاع کنید. با کلیک بر روی هر کدام از عناوین می‌توانید شرح آن را در دادآوا مطالعه کنید.